| FakeLevy a întrebat:

Am doua programe de renderat videouri : Adobe premiere pro cs3 full si Sony vegas 7 tot full. Problema e ca atunci cand incerc sa renderez un video cu premiere pro se blocheaza la 59, 90% si la Sony vegas la 65% imi apare o fereastra cu Sony vegas/premiere pro not respond. De ce oare? Voua vi se intampla? Oare am vreun virus sau ce? Nu stiu ce sa fac. FUNDA

2 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Nu, nu este un virus, ci este mod-ul programului prin care-ti spune ca nu mai poate continua acel proces. Dar, lasa-l 2-3 minute si ar trebui sa revina la normal, dar sa nu apesi pe x sau sa-i dai close.Si nu in ultim-ul rand verifica ce procesor ai, deoarece daca ai unul slab acesta ar putea fi raspunsul.

Succes!

| FakeLevy explică (pentru Lumine):

Nu am un procesor slab, am unul destul de bun.Am scanat pc si am dat de un virus dar nu cred ca era asa periculos. Oricum o sa incerc iar si o sa fac cum mi-ai spus. Sper sa mearga