| Anonymus3000 a întrebat:

Pentru cei care folosesc Sony Vegas. Am facut un videoclip pe parti cu fraps si mi-au iesit 6 parti pe care le-am lipit in sony vegas dar cum fac sa salvez intreg videoclipul intr-o singura parte? Si de renderat cum renderez?

7 răspunsuri:
| AdiSenior a răspuns:

Uite [url=http://vsh.ro/......aici[/url] cum sa faci.Succes.Maxule,daca tot te bagi sa raspunzi, macar fa-o cum trebuie, nu ascuns in spatele mess-ului.Sa vada si altii, mai vrei si funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Add pe messenger macsy_macsy acum repede mii le trimiti si ti le fac unul singur. big grin

| Anonymus3000 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc dar vreau sa invat sa fac singur.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymus3000):

Ok,lasa-mi funda si o sa te invat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Add pe messenger macsy_macsy si il fac eu unul.

| FlashGun a răspuns:

Vezi ca ai sus o bara pe care scrie: File, Edit, View... Acolo dai click pe File apoi dai Rander As. Funda?