| Alexx7721 a întrebat:

AM NEVOIE DE RASPUNS URGENT! Mi-am cumparat un Laptop Dell Inspiron 3531 si nu reusesc sa ma connectez la wifi am un router de 150mb si net de la DIGI sau RDS. din setari imi zice ca este conectat pentru o perioada dar nici nu e connectat. ce pot face... mai am un pc care e bagata mufa aia de net in router si din router in pc

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Drivere placa de retea, setari de internet ai? cum te conectezi prin wifi sau prin calblu?

| Jipa95 a răspuns:

Dar driverul la wi-fi te-ai gandit sa-l instalezi? ( cel al laptopului )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vrei sa te conectezi prin wifi sau prin fir? Daca vrei prin wifi iti trebuie instalat driverul de internet, iar daca vrei prin fir. trebuie sa creezi o retea fara fir in windows.

Răspuns utilizator avertizat
| Anna1Maria2Elizabeth3 a răspuns:

Cred ca te pot ajuta. Mi s.a intamplat si mie la leptopul meu HP. Exista doua butoane in partea dreapta sus. Eu am apasat pe al doilea. E un buton ca la bluetooth ca sa il faci detectabil. Funda daca te ajuta?