| alienator96 a întrebat:

Am o problema cu un laptop Dell Inspiron 1501:bateria nu se incarca.Am conectat mufa de alimentare dar in loc de Charging imi arata doar On AC Power ca si cum bateria nici n-ar fi acolo...si sa nu mentionez ca imi merge foarte greu.

Răspuns Câştigător
| DanielaClaudia a răspuns:

Da stiu ce zici. Si laptopul meu are aceeasi problema. trebuie cumparata o noua baterie.Pe al meu il pot folosi doar daca e baggata mufa in el si in priza. Iti merge daca e bagat in priza big grin.
du-te la un specialist happy
imi dai te rog o funda? ca sunt noua sad
paaahappy