| dodo1530 a întrebat:

Sal TPU am o problema.am un telefon Samsung Galaxy Mini si mufa lui e stricata, deci nu pot descarca melodii pe el. L-am dus la reparat si mi-a zis ca-i riscant sa-mi schimbe mufa, iar tatal meu mi-a cumparat o chestie speciala in care imi introduc cardul de memorie si e ca un fel de stic.Am incercat sa-mi pun pe card niste melodii dar nu a functionat. Ce sau cum ar trebui sa procedez pentru imi descarca melodii? DAU FUNDITA + VOT:d

2 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Daca e read only trebuie debifat caci nu iti va da voie sa faci nicio operatiune(properties din pc )
Sau il formatezi si ar trebui sa mearga

| costy20 a răspuns:

Paibagi cardul in chestia aia, chestia in calculAtor si ar trebui sa procedezi la fel cum faci cu un stick