| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi in Judetul. Constanta, cd-uri tip: CD-Audio Recordable (CDR) sau CD-Audio ReWritable (CDRW)
Sunt folosite in general pentru inregistrarea cu ajutorul cd recorder-ul portabil, nu prin pc. Fata de cd-urile normale de inregistrat, pe care scrie la logo compact disc recordable, la cd-urile audio scrie la logo compact disc digital audio recordable sau rewritable. Daca stie cineva la ce ma refer si unde se pot gasi de cumparat de preferabil in Judetul Constanta, il rog mult sa ma ajute cu un raspuns, va multumesc...

1 răspuns:
| danicool12 a răspuns:

Altex,Domo