| Cumintzel a întrebat:

am un telefon cu android si as vrea sa dau sa revina la setarile din fabrica, dar mi se sterg toate aplicatiile si tot ce am instalat pe elsad. as putea face sa nu mi stearga? cu un program sau cu ceva?puppy dog eyes Va rog sa ma ajutati dau funda.puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| JeSuisElle a răspuns:

Eu am un S3. iti zic dupa asta ce trebuie sa faci :
1.Setari
2. O sa gasesti undeva 'Personal/Privacy' si mai jos scrie 'Copiere de rezerva si resetare/Factory Reset/ apesi pe ala
3. O sa scrie undeva ' Date personale' si apesi 'Revenire la setarile din fabrica'

| TeDrqq a răspuns:

Da, muta toate aplicatiile si tot ce ai important pe cardul de memorie, dupa ce ai mutat scoate cardul din telefon si poti reseta telefonul fara griji, apoi introduci cardul de memorie si voilla nu pierzi nimic!

~Fundita? big grin

| Cumintzel explică (pentru TeDrqq):

Voilla,tiam ascultat sfatul si am pierdut toate aplicatiile.

| TeDrqq a răspuns (pentru Cumintzel):

MA, si eu am android, si la mine a mers, prin aplicatii ma refer la instalarile lor adica sa copiezi folderul "Download" nu incon=urile alea de pe ecran laughing