| v1rUsSs a întrebat:

Sal TPUhappyAm o problema ma jucam un joc si mi s-a blocat, am asteptat vreo 5 min si am dat restart la pc, dar acum e o linie pe mijlocul ecranului iar jumatate de ecran vede mai anchis iar jumatate mai deschis, ce trebuie sa fac ca sa asi revina la normal dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Iulian03 a răspuns:

Buna! Probabil ca jocul era virusat, trage PC-ul din priza si tine-l 10 min.inchis si poate va merge.

| v1rUsSs explică (pentru Iulian03):

Nu merge

| Iulian03 a răspuns (pentru v1rUsSs):

Altcumva nu ai cum decat sa reinstalezi Windowsu.

| v1rUsSs explică (pentru Iulian03):

Mi sa mai antamplat odata asa si nu stiu cum am facut dar am rezolvate din niste setari dar numai stiu cum, mentionez ca jumatate se vede doar putin mai anchis la culoare

| v1rUsSs explică (pentru Iulian03):

Am mai ancercat odata sa-l scot din priza si am asteptt 10 min si a mers