| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU am si eu o intrebare acum ceva timp mi-a cazut blatul de la tastatura pe unitate dupa asta am reconectat tot ce era de conectat si mi-au aparut pe ecran firmele de la care este produs pc Intel Guru dar nu intra in windows dupa o vreme mai intra in windows dar nu mereu doar cand avea el chef acum de ceva timp nu mai merge deloc in sensul ca atunci cand il aprind face un piuit timp de 2 sec 2 sec se opreste apoi dupa doua sec iar incepe sa piuie si nu-mi primeste nici tastatura nici mouseul si ecranul nu se mai aprine sad ce ar putea sa aiba?

4 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Nu ai conectat bine cablul serial ata dintre hard și placa de bază, nu detecteză harddiskul

| iAMVi a răspuns (pentru Tagaso):

Sunt conectate sad

| Tagaso a răspuns (pentru iAMVi):

Intră in bios și dă un Load Default, Load Optimal Default

| iAMVi a răspuns (pentru Tagaso):

Imi ceri prea mult nu prea le am cu pc straight face