| narcisyk a întrebat:

Sal TPU, am si eu o problema la calculator, creq este de vina placa de sunet. cand opream curentul din calculator boxele(castile si orice altceva)nu mergeau decat bazaiau, dar in timp se remedia singura problema, dar ultima data nu mi-a mai mers deloc, adica nu mai se aude nimic. vreau pareri care sa ma ajute,

5 răspunsuri:
| Negative a răspuns:

Reinstaleaza driverul de la placa de sunet, daca nu merge verifica firele de la boxe...winkingDaca tot nu reusesti lasa mesajwinking.

| narcisyk explică:

1. am dezinstalat si reinstalat driverul de cel putin 5 ori
2. boxele nu sunt de vina. daca le bag la televizor merg

| hoLigan a răspuns (pentru narcisyk):

Placa de sunet este de vina sigur am mai intalnit problema asta si la alte pc uri
cumpara alta placa de sunethappy

| narcisyk explică (pentru hoLigan):

Stiu ca este de la placa de sunet dar vroiam sa vad niste pareri despre cum as remedia ca sigur merge dar nu stiu cum

| hoLigan a răspuns (pentru narcisyk):

Hmm pai nu stiu sigur daca are vreo posibilitate sa-l faci doar sa iei nou
dar bafta in continuarehappy