| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU am si eu un iphone nu de prea mult timp 2-3 luni si am observat ca este deja crapat pe spate (carcasa). de cand l-am luat a stat numai intr-o husa de silicon si cu folie pe ecran asa ca vreau sa stiu daca i-am facut eu ceva fara sa stiu adica daca mi-a cazut noaptea din pat sau l-am doborat eu sau mi-a scapat nu stiu ceva de genu sau daca pur si simplu s-a crapat singur

Răspuns Câştigător
| DandYgiRL18 a răspuns:

Am auzit de chestiile astea... iphonurile sunt foarte bune pe dinauntru si foarte proaste pe exterior.sunt foarte sensibile si nu cred ca l-ai scapat pe jos noaptea fiindca nu cred ca dormi cu el in pat.a crapat din cauza presiunii aerului si mie mi s-a intamplat cu multe telefoane.;(

4 răspunsuri:
| TdsdfcelMaiStupid a răspuns:

Il vinzi? big grin

| tranquilaaa a răspuns:

Pai si eu am un iphoe si il am de 2 ani dar nu am patit nimic cu el dar daca dormi cu el in pat inseamna ca e posibi sa-l fi scapat in ori ce caz iphonurile sunt sensibile si e posibil sa se fi crepat singur pupiciiiiiii

| Anaa_6343 a răspuns:

De unde sa stim noii daca ti-a cazut din pat sau eu stiu ce iai facut, asta trebuie sa stii doar tu.
te-am pupat :*.

| furtuna a răspuns:

Poate l-ai scapat si nu ti-ai dat seama big grin