| vladf58 a întrebat:

Sal TPU am un Samsung galaxy mini,de care sunt foarte multumit, dar are o problema cand ii dau update la android la gingerbread prin Samsung kies imi zice ca nu are destula memorie. Cum sa fac sa il pot updata? fara sa il rootez

Răspuns Câştigător
| Tudor_Ungur_1995 a răspuns:

Iti trebuie` card de mermorie SD eu am de 4 GB si tu trebuie sa ai de minim 3 GB sau 2 GB

| vladf58 explică (pentru Tudor_Ungur_1995):

Aha,merci.

| Tudor_Ungur_1995 a răspuns (pentru vladf58):

Pentru cine?

7 răspunsuri:
| Tudor_Ungur_1995 a răspuns:

SI eu am Samsung galaxy mini...eu mi-am facut ft repede upgrade:

| diana15092000 a răspuns:

Cred ca ar merge cu o cartela de memorie. si un cablu de date.

| vladf58 explică (pentru diana15092000):

Pot sa fi mai explicipa? am cartela sd de 1, 80 gb.

| Tudor_Ungur_1995 a răspuns (pentru vladf58):

Pai nu exista de 1, 80 eu am de 4gb

| Tudor_Ungur_1995 a răspuns (pentru vladf58):

Du-te mah