| mariansarivan a întrebat:

Sal TPU, am un stick si vreau sa il folosesc ca extensie ram cu readyboost dar imi zice ca nu e bun desi are 8 gb si este si botabil.si imi da o eroare de genul this devicecannot be used for readyboost.

3 răspunsuri:
| MisterCMD a răspuns:

Incearca sa il formatezi sub un alt format...de exemplu daca e ntsc incearca sa il formatezi in format fat32 sau viceversa

| mariansarivan explică (pentru MisterCMD):

Am facut si asta si imi zice acelasi lucru

| MisterCMD a răspuns (pentru mariansarivan):

Poate viteza stick-ului nu e destul de mare incat sa poata fi folosit pentru readyboost sau incearca sa inchizi calculatorul, il deconectezi de la orice sursa de curent si mai incearca odata...la mine a mers in felul asta, dar nu sunt sigur ca va merge si la tine. dar incercarea moarte n-are