| Faur_Robert_1998 a întrebat:

Spuneti-mi niste programe de marit rami cu ajutoru unui stick in afara de readyboost ca-mi apare eroare la el

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Cel mai bun program de marit ramii este magazinul de it cel mai apropiat. mergi si cumperi un modul de memorie ram, care il pui langa memorie existenta in calculator. daca programele de "marit ramii" ar fi asa bune, atunci nimeni nu si-ar cumpara memorie ram.

| Faur_Robert_1998 explică (pentru florin1979):

Da de acord cu tine dar problema ii ca nu mere orice ram sa-mi iau am o placa de baza nVIDIA 630a