| GiurgiBogdan a întrebat:

Sal TPU,azi dimineata ma jucam pe pc si l-am stins de la buton,cu toate programele aprinse,acum nu mai vrea intra in windows, se aprinde dar imi arata ceva cu 30 de sec,"Start windows normal" dau pe el si nu se intampla absolut nimic.Ce de facut? astept raspunsuri cat mai repede.Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai vb frumos. Ca si eu il inchid de la buton din cand in cand si nu mise intampla nimic.

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

@DubWolf: Initiatorul topicului E un mare idiot. Faptul ca tu mai inchizi uneori ca idiotul si ai avut noroc pina acum e alta poveste...

| trolololo a răspuns:

S-a bulit Windows-ul.

| PlayTheGame a răspuns:

Sa iti bagi pl in creieru tau de retard, PC-ul nu se stinge de la buton incearc din butonul start ca omu si inainte inchide toate programele, daca te grabesti foloseste task manager ca sa le stingi mai repede stingele din procese, si apropo, fa un bine PC-ului si doneazal unuia care chiar are nevoie de el!

| trolololo a răspuns (pentru PlayTheGame):

Sa știi ca unele carcase nu au buton de restart și atunci când se blochează calculatorul ai 2 opțiuni: sa îl scoți din priza sau sa-l oprești din buton. O a 3-a ar fi sa aștepți.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PlayTheGame):

Aveam un prieten. A bagat un microfon si s-a stricat windowsu laughing))). Fara caterinca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PlayTheGame):

Bai vb frumos. Ca si eu il inchid de la buton din cand in cand si nu mise intampla nimic.