| MessiTheBest22 a întrebat:

Cand intru pe youtube de pe firefox si vreau sa vad un video nu merge mi se blocheaza imaginea si uneori se aude doar sonorul. Aceasta problema o patesc doar pe firefox cand intru pe explorer nu patesc asta. Oare de la ce o fi? Ce sa fac sa nu mai patesc?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra la un film de ex pe youtube si Click dreapta pe player> apoi clic pe Setari> Dezactivare(debifare) Accelerare Hardware> si apoi da un restart la browser Internet! Vezi video aici http://youtu.be/fEHrVIREUYk
Sterge cookie-urile din browser!
In Mozilla sunt in
1.Tools(unelte)->Options->Privacy(confidentialitate)->aici le stergi -> click pe ->sa stergeti anumite cookie-uri (le stergi pe toate) tot aici curata si istoricul.
Bafta!

| MessiTheBest22 explică (pentru neluL):

Pai mie cand intru in youtube la un video (adica nu la pagina de start) mi se blocheaza tot si nu pot sa mai apas pe nimic. singura cale este sa dau ctrl+alt+delete si sa ies din firefox

| neluL a răspuns (pentru MessiTheBest22):

Dar spatiu in partitia C mai ai? Ia verifica spatiul disponibil.