| World3 a întrebat:

Sal TPU cand joc metin2allstars sau metin2european imi da restart calculatorul.Calculatorul este Delux mi-a crescut RAM cand al bagat Windows 7. Funda cine ma rezolva

6 răspunsuri:
| claudiulihor a răspuns:

Ai placa video prea mica.

| World3 explică:

Da mai are si un prieten de al meu tot la fel calculatorul numai ca se cheama altfel si ii merge bine lui dar miecrying(

| adynuzu a răspuns (pentru World3):

Eu tit sugerez sa iti o placa video noua asa am patis si eu si dupa ce mi-am luat alta placa video mi-a mers foarte bine succes! sper ca te-am ajutat, funda?

| petrecristian a răspuns:

Vezi daca nu ai vreun virus in calculator iti recomand alt joc s-au unu asemanator Metinului ca sa-l uiti pe metin ca si eu am fost obsedat de el dar l-am uitat deja!{nu-mi mai pasa de el am alte ocupati pe net}

| petrecristian a răspuns:

Si mie mi-a dat mai demult dar na patit nimic mi-a mers cand am mai incercat

| adynuzu a răspuns:

Eu iti sugerezi sa iti schimbi placa video asa am patit si eu eu te sfatuies sa iti iei alta placa video si osati mearga mai bine sigur! succes sper ca te-am ajutat, funda?