| RayLeo a întrebat:

Sal TPU.
Ce imi puteti spune despre tabletele Archos Titanium(cat de rapida e,bateria cat tine,daca suporta jocuri performante, daca are ceva lipsuri)?

1 răspuns:
| Alli1224 a răspuns:

Salut, sa stii ca tebletele astea sunt foarte bune am si eu una, e rapida si nu are laguri bateria tine destul de mult are memorie inclusa destula si suporta diverse programe performante la fel si camera video are o calitate excelenta si nu prea cred ca are lipsuri (cel putin eu nu am observat