| gabriel08 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie ceva despre site-ul www.euro-computer.ro? deoarece as dori sa achizitionez un laptop de la ei si as dori sa stiu daca e posibil sa iau o mare teapa. !

1 răspuns:
| Elynad a răspuns:

Daca ai disponibil mai mult de 1000 Lei iti recomand ceva nou. Gasesti aici trei pagini de laptopuri ieftine, poate tenspira: http://www.laptopbun.com/categorie-pret/sub-1200-lei/
Daca dispui de o suma mai mica, atunci ei fac diferenta intre a avea si a nu avea laptop, deci merita doar pentru ca nu ai alta solutie. Ai observat ca au produse refurbished si second hand cu garantie de 12 luni. Unele mi se par cam scumpe...