| KroMy a întrebat:

Ce parere aveti despre site-ul 220volt.ro? As dori sa imi achizitionez o consola Sony PlayStation 4 si as dori sa stiu daca nu o sa imi iau teapa.
FUNDA celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Degaj3 a răspuns:

Par seriosi insa recomand sa cauti produsul tau pe site/urile astea doua
price.ro
compari.ro
asa gasesti cel mai mic pret la un produs si site-urile care tii dau ei sunt "de incredere".
Bafta!

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Esti cretin? Cum dracu sa iei teapa de la un magazin cu un renume?

| KroMy explică (pentru CPAElites):

Cn **** a auzit de el?

| nec1 a răspuns:

Ca sa te lamuresti ce fac escrocii de la 220volt :

Produsul cumparat de la ei a venit nefunctional, am sunat la garantie, binenteles ca nu raspund la numarul afisat pe site, am sunat la numarul pentru comenzi si acolo facand scandal in final am primit un email cu ce trebuie sa fac, mai concret nici nu au vrut sa stea de vorba cu mine, atat de importanti suntem noi clientii pentru ei, am trimis produsul si surpriza " SE ANULEAZA GARANTIA PE MOTIVE CA PRODUSUL A FOST LOVIT ", CU ALTE CUVINTE "TEAPA". Asadar sfatul meu este sa mergeti sa va cumparati produse de la magazine adevarate care chiar au renume si nu se injosesc in acest fel. Feriti-va de asemenea asa zise magazine care sunt ok doar daca produsele lor vor functiona. Din partea mea domnilor de la 220volt nu pot sa spun decat " SA VA FIE RUSINE SI AVETI PARTE DE CEI 218 LEI ASA CUM MA GANDESC EU". Este multa mizerie in tara asta si ar trebui sa facem ceva sa scutim pe altii de probleme pe viitor.