| michael94 a întrebat:

Sal tpu.Cine stie un telefon/smartphone multimedia,pentru apeluri, sms, camera,(poate si net).Si de ce.Multumesc pentru raspuns.(P.S am galaxy s plus)

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pentru multimedia cel mai bun e iPhone.

| IseeVoices a răspuns (pentru unknownn):

Poate vrei sa spui cel mai scump ca in rest nu stiu pentru ce sa-l iei ca nu e bun de nimic cel putin s2 e peste 4s iar s2 e 17mil si 4s 25 mil asa ca nu vad rostu.
@michael daca ai galaxy s plus ce iti mai trebuie telefon? daca tot vrei telefon neaparat asteapta 2-3 luni si ia-ti s3 frate

| unknownn a răspuns (pentru IseeVoices):

"Poate vrei sa spui cel mai scump ca in rest nu stiu pentru ce sa-l iei ca nu e bun de nimic"
Prietene, ai avut vreodata vreun produs de la Apple, inainte sa zici ca "nu e bun de nimic"?
Tu compari iOS cu Android, android-ul nu e pentru multimedia, iOS-ul da.

| IseeVoices a răspuns (pentru unknownn):

Nu, nu am avut dar are un prieten si l-am butonat si eu putin si ca sa iti raspund la intrebare uite aici ceva :
Best Phone for Multimedia: Samsung Galaxy SII
Mobile Phone of the Year: Samsung Galaxy S II
pe cand Apple:
Best Phone for Business: iPhone 4
Best Touchscreen Phone: iPhone 4

Nu cred ca e nevoie sa ti le traduc happy
O zi buna

| rolly3342 a răspuns:

Hai sa mori tu...

| vanonim a răspuns:

Samsung galaxy ace plus, se misca bine, procesor bun, tot ce vrei, ti-l recomand!