| lixygg a întrebat:

Sal TPU.De curand as vrea sa-mi achizitionez un nou telefon. M-am gandit la un nokia n8 deoarece vreau mai mult un telefon multimedia si care face poze perfect, in cazul de fata am un samsung galaxy s plus, de vreo 3 luni, si m-am cam plictisit de el, cum am precis mai sus vreau un telefon multimedia, nu performant.Eu m-am gandit la nokia n8. Poate stiti si voi alte telefoane de tipu' asta.Va multumesc pentru raspuns.

4 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

Nokia n8 cu 12 mega pixeli face poze mai proaste decat iphone 4 care are 5 mp. n8 are OS symbian, pe langa faptul ca e lent si naspa, n-ai nici aplicatii cine stie ce pentru el...plus ca mai e si urat cu spume. eu zic sa ramai la ala care-l ai si sa inveti sa il folosesti calumea, nu prea ai cum sa te plictisesti de el.

| alexutzamamutika a răspuns:

Mmm... ai putea sa iti iei LG optimus one. LG optimus sol. HTC wardfire. iPhone 4S. nujtu. in majoritate cele de la HTC si LG is cele mai bune mai ales cele de la Apple

| lixygg explică:

Pai am invatat calumea.Zi-mi tu mie cv de "genu" mai calumea.Adica aplicati sau eu stiu, tot ce stiu, mersi.

| lixygg explică:

Care este cel mai bun raspuns primeste funda.