| ANDREI118932 a întrebat:

Cum pot sa scap de niste pagini pe facebook carora eu niciodata nu le-am dat like dar de la care tot primesc postari? Eu le-am dat "Nu-mi mai place" si raporteaza dar nu reusesc sa scap de ele.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate le vezi postarile deoarece prietenii tai sunt activi pe paginile respective....sau poate ai apasat sa le vezi postarile chiar daca nu ai dat like.
Du-te pe pagini si unde scrie like, lasi putin sageata pe semnul ala fara sa apesi pe nimic, si dai dislike, si debifezi ce poate ai bifat. Vezi poate merge! Funda?

| ANDREI118932 explică (pentru anonim_4396):

Am debifat si "Urmareste" si am dat si "Nu-mi mai place" dar degeaba.