| Marian2013 a întrebat:

Cum pot schimba culoarea cu care imi este scris pe google? culoarea literelor. Dau fundita. Ma refer ca scrisul paginilor e albastru. Se poate schimba?

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Trebuie sa intri la setarile css de la browser daca vrei sa schimbi fontul sau culoarea acestuia. Asta daca te pricepi, daca nu mai bine lasa-le asa.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti instalezi un firebug (pentru firefox spre exemplu) si umbli la css paginii, dar trebuie sa faci asta la orice incarcare / reincarcare de pagina. Altfel nu poti altera css de pe serverele lor