| raduqu a întrebat:

fratele meu a intrat in calculator la mine si a acceptat un vrus de la cineva, si mi-a furat contul de la un joc cu ala, iar acum cand intru in joc imi apare un chenar cu? (multe semne ale intrebarii) si imi iese din joc, imi mai apare si cand intru in alte lucruri (alte jocuri, si cand intru pe google imi apar multe semne ale intrebarii, dar nu ma scoate de pe pagina ) ce sa fac?

1 răspuns:
| Prezidentul a răspuns:

Daca nu ai antivirus baga-ti unul pe pc, poti sa iti recuperezi contul prin email. Bafta!