| boNNeR a întrebat:

Sal TPU imi apare o eroare la pc gen There is no disk in the drive.Please insert a disk into drive /Device/Harddisk1/DR1...ce sa fac

5 răspunsuri:
| michael5813 a răspuns:

Introdu ultimul cd pe care l-ai avut in pc, ruleaza-l iar mai apoi iesi din aplicatie cu ajutorul mousului dand "eject disc " ar trebui sa uite...

| boNNeR explică (pentru michael5813):

Pai eroarrea asta apare numai de 2 zile si pana atunci nu am introdus nici un cd in pc de vreo 2 luni

| Jackster a răspuns:

Cand bagi un stick-usb sau cand explorezi hard-disk-u?

| boNNeR explică:

Nu erroarea apare pur si simplu fara sa fac nimic cand deschid calculatorul si apare in continu degeaba ii dau x sau cancel tot apare nu e de la joc sau ceva

| Andrei_Lascu_1996 a răspuns:

Pai daca eroarea e de la un joc ce necesita CD(si mai mult ca sigur nu ai CD) atunci copiaza crack-ul din FOLDERUL DE INSTALARE al jocului respectiv in FOLDERUL UNDE L-AI INSTALAT.