| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU, imi place sa citesc si vreau si eu site-uri despre stiri, it, istorie etc.

Răspuns Câştigător
| gabytz18 a răspuns:

Descopera.ro (despre tehnologie s.a)
scientia.ro (un super site cu chestii interesante de la IT, fizica, matematica la psihologie )
realitatea.net (in sectiunea BIZAr, FUn pe net sau tehnologie poti gasi fhestii interesante )
stirileprotv.ro

| anonim_4396 explică (pentru gabytz18):

Gabytz18 nu gasesc sectiune BIZAr, FUn, poti sa fi un pic mai clar te rog

| gabytz18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://www.realitatea.net/fun-monden.html de fapt sunt sectiuni in cadrul sectiunii speciale FUN&MONDEN te lamuresti daca intri aici http://www.realitatea.net/fun-monden.html

7 răspunsuri:
| BLKZ a răspuns:

IT : lab501.ro e cel mai bun site de IT&C din Romania.

| Ecea a răspuns:

Stiri gasesti pe evz
despre it, nu stiu prea multe. eventual doar jocuri pe level
despre istorie wikipedia

desi, eu iti recomand sa cumperi carti, e mai interesant.

| BlackDemon2 a răspuns:

Cancan.ro
protv.ro
Funda?

| Zupilici a răspuns:

Www.dambovitapenet.ro... are o gramada de rubrici : cultura, invatamant, economic, politica, sanatate, social, sport, timp liber... chiar si o rubrica FUNNY!:D sper ca te-am ajutat! Funda?:)

| gcatalincristian a răspuns:

Cel mai bun si mai sigur site de IT iti recomand www.itnewsonline.eu