| Frost_8799 a întrebat:

Sal TPU. Mi-am cumparat un elicopter jucarie de acest model( nu de pe acest site) : http://www.raidentech.com/3863-blackhawk-heli.html si s-a stricat foooarte repede. Cand il pornesc incep sa se roteasca elicele apoi se opresc fara sa fac nimic, si nici nu se ridica nici un cm mai sus. Care-i problema, ce repar, ce cumpar?

1 răspuns:
| ÎngerCretin a răspuns:

Elicopterele luate de la magazine ''nepricepute'' sunt mai rele ca cele de mana a 2'a. Ia-ti un elicopter de la o firma cunoscuta (sierra etc.). Avantaje : Garantia. Rezistenta. Increderea.