| andy14 a întrebat:

Sal TPU mi-am luat o masina de spalat cu uscator indesit iwdc 7105 eco si cand folosesc uscatoru se incinge amsina de spalat rau si rufele cand le scor sunt foarte calde este normal?

2 răspunsuri:
| MikeRelon a răspuns:

Da, este normal, depinde cat de tare este incinsa. Cam la cate grade?

| Eusuntthu a răspuns:

Depinde de programul de uscare si la cate grade il dai. eu am luat una de pe http://masinadespalatcuuscator.ro/ si face la fel. mi s-a spus si mie ca este perfect normal. nu am avut probleme cu ea pana acum.