| Gabryel133 a întrebat:

Sal TPU, Nu imi mai merge Wi-fi la telefon, nu stiu ce sa fac... activez wi-fi, selectez reteaua dar cand vreau sa intru pe google sau altceva se incarca putin si imi zice asa :Unable to connect. Please review your network settings, am cautat eu acolo la setari dar fara succes, ce ar trebui sa fac? Oare face asa fiindca am foat plecat departe cateva zile si de accea? (acolo nu am avut wi-fi) spun asta fiindca de atunci nu mai merge netu inainte sa plec merge iar acuma nu... FUNDA

3 răspunsuri:
| robytoby a răspuns:

Trebuie sa refaci setarile la retea.

| MambaNeagra a răspuns:

Sal ce telefon ai?

| Gabryel133 explică (pentru MambaNeagra):

Alcatel V575 uite : https://www.vodafone.ro/......dafone-575 ti-am dat linkul fiindca mi se pare ca mai e unu cu numele v575