| ali17 a întrebat:

Sal TPU, stiti un program care face sa se miste mai rapid pc sau sa-i faca ceva? sau un program care poate semanea cu advanced system care 6...

3 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

Tuneup utilities
Da un search pe google

| LiviuCristy a răspuns:

Pai asc ultimate folosesc si eu si daca vrei doar sa optimizezi il poti folosi in continuare sau alte programe de gen http://pc-system-utilities-software-review.toptenreviews.com/ ai aici de unde alege
Alceva sa fai la pc ar fi upgrade de hardware, overcloking si sa il mai stergi de praf
Si nu uita ...sterge tot ce nu mai folosesti pe pc pentru ca iti ingreuneaza mult de tot calculatorul ( eu am sters foarte multe programe jocuri filme si cand am terminat nu mi-am mai recunoscut calcultorul, asa de repede mergea

| rolicx a răspuns:

Regcleaner, sau alt program de curatat registri.