| Xenoverse1 a întrebat:

este bun programul advanced system care 12? Face ca laptopul meu sa miste rapid? Astept pareri.

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Da oarecum, ajuta sa se miste putin mai bine pentru ca iti sterge istoricul si cockies, si altele. Dar nu cred ca merita acea aplicatie bagata in seama plea mult, adica sa o instalezi gen sa cureti odata si dupa o dezinstalezi si o bagi iar peste 6 luni, eu foloseam cand eram mic asemea aplicatii. acum nu prea ma mai pasioneaz, daca vrei cu adevarat sa se miste mai bine trebuie sa upgradezi hardware...

| cfrtobias a răspuns:

Eu folosesc si repar da sterge istorie sau update parca tot acolo e aproximativ...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic nu se compara cu un SSD si un procesor mai bun, cand vine vorba de performanta. Nici-un program nu poate da asa boost precum o face un mediu de stocare sau procesor mai rapid.