| andy14 a întrebat:

Sal TPU stiti un program de editare de poze in care sa pun 2 poze cu 2 persoane sa le pun intro poza sa para ca sunt una langa alata? FUNDA!

ps:nu vreau photoshop

25 răspunsuri:
| LauncherS a răspuns:

Simplu...fotomix: http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Video-Editors/FotoMix.shtml
Si e simplu, cautat tutoriale sau intreaba unde nu stii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Pixlr este un fel de photoshop online si dupa parerea mea nu e bun la decupat.Photoshop este singurul.Imi poti da mie pozele si sa te ajut.Sau te pot invata cum sa lucrezi in el, e foarte simplu.Bafta.

| andy14 explică (pentru anonim_4396):

Mai bine zi-mi cum vreau sa decupez din ea si sa ramana persoana

| anonim_4396 a răspuns (pentru andy14):

Pai e mai greu prima data.Ai instalat Photoshop? Ce versiune?

| andy14 explică (pentru anonim_4396):

Cs4 si cs3

| andy14 explică (pentru anonim_4396):

Mai bine da-mi id tau de mess sau facebookul tau sa putem vb happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru andy14):

Sigur nu vrei sa ti-l fac eu?laughing bine.Deci,este un instrument cu liniute despartite, apasa pe el si selecteaza al 2-lea icon. Apoi, pune fundalul unde vrei sa asezi pozele, iar langa cele 2 poze.Ia instrumentul si incepe sa decupezi persoana, va merge automat dupa contur. Apoi ia-o si plaseaz-o pe fundal si fa la fel si cu cealalta poza. Cele doua poze ramase le stergi, apoi ramane poza cu cele 2 persoane. Daca vrei poti adauga efecte si diferite chestii.happy O sa ti se para greu da e singurul fel.

| andy14 explică (pentru anonim_4396):

Nu reusesc mai bine fa un video rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru andy14):

Tu chiar nu vrei sa imi dai pozele sa ti-l fac eu?laughing) ok.Nu pot sa fac video, nu ma pricep.Imi pare rau ca nu am putut sa te ajut.

| andy14 explică (pentru anonim_4396):

Caut un program sa ia decat persoana sau mai erau niste program in care puneam pozele pe un panou pe un gard si nu mai stiu cum se numeste

| anonim_4396 a răspuns (pentru andy14):

Te asigur ca nu exista asa ceva.

| andy14 explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca era un program in care puneai o poza si puneai pe un panou era un ursulet care tinea in mana o poza si pouneai poza care vroiai

| anonim_4396 a răspuns (pentru andy14):

Nuuu exista laughing)

| andy14 explică (pentru anonim_4396):

Ba da tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru andy14):

Cum zici tu. Daca nu vrei sa ti-l fac eu.laughing

| Barbu_Corina_2002 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hei,ma poti ajuta pe mine? Da.mi Facebook tau, si iti trimit acolo pozele

| TheSkull a răspuns:

Intra aici e online si simplu numai sa te inveti cu el ca e super eu asa mi-am facut imaginea de pe TPU.

uite aici http://pixlr.com/express/

ai dai brose alegi o pictura si cauti pe acolo ca e o optiune care mai adaugi una peste ea

Funda?

| andy14 explică (pentru TheSkull):

Si cum pot sa decupez?

| TheSkull a răspuns (pentru andy14):

Nu mai stiu sigur dar gasesti prin optiunile alea

| andy14 explică (pentru TheSkull):

Caut da nu gasesc

| TheSkull a răspuns (pentru andy14):

Pei daca vrei sa decupezi si sa pui poza aia cu fata in afara de tip in poza ta urmeaza pasi

Porneste cu paint ambele poze si in paint la poza care vrei sa o decupezi dai click acolo in bara cu instrumente la patratul ala facut dini lini punctate dupa selecteaza ce vrei sa decupezi dupa ce ai selectat dai click si tine click pana il pui in cealalta pozasi dupa il moti tu cum vrei dupa baga imaginea cu pixlr.

Sau daca nu poti pui cele 2 imagini pe facebook si le descarc si imi zici cum vrei sa ti-le fac

| Biutzamagic a răspuns:

PIXLR laughing)))))))))))))))))FUNDA big grin

| Soydere_Nihan_2000 a răspuns:

As vrea sa imi editezi o poza cu mine si Nihan din kara sevda ca si cum as fi langa ea