| pacifistul a întrebat:

Sal TPU va rog mult sa ma ajutati si nu vreau sa aud chestii de genu "ca reseteazati biosul de la bateria cmos" sau " de unde sa stim ce parola ai. am un laptop Dell inspiron 1300 si am parola bios setup adica nu pe sistem si vreau sa-mi activez wireless din bios si nu pot deoarece imi cere parola. mentionez ca nu i-am pus nici o parola asa era. deci va rog daca stiti o metoda mai simpla gen un soft pentru treaba asta sau altceva dar in afara de resetare cu bateria cmos.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Vezi aici http://www.laptopulmeu.net/......rvice-tag/

Creaza-ti un cont pe Bals Online Forum si iti dau ei parola Master.
Bafta!

| pacifistul explică (pentru neluL):

Pai nu merge sa accesa bals online deoarece imi apare '' hopa google chrome nu a putut gasi forum bals online''

| neluL a răspuns (pentru pacifistul):

DA, nu mai merge forumul. Altceva nu mai stiu.