| catalin234125123 a întrebat:

Sal TPU

Vraeu un sfat

Ce sa aleg dintre

Samsung galaxy chat B5330

Samsung galaxy mini 2

Samsung galaxy mini

Samsung galaxy gio

Samsung S5360 Galaxy Y

Samsung S6102 Galaxy Y Duos Dual Sim

Ce telefon imi sugerati dintre acestea?

Si ce tablete imi sugerati dintre

Nexus 7

Allvew alldro 3 speed duo

Evolio aria

Vonino Spirit S

Serioux GoTab S9706

Samsung galaxy tab 2 7" Inci

E-BODA Impresspeed Supreme X200 IPS

Allview Alldro 3 Conect

Lenovo IdeaTab A2107

Allview TX1 Quasar IPS

Vonino Primus 94HD

Ce tableta imi sugerati si ce telefon dau funda. Daca argumentati si de ce imi sugerati. eu sincer as prefera galaxy mini 2 si Nexus 7

2 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Galaxy mini 2 voiam sa-ti spun si eu inainte sa citesc ce ai scris mai jos, e un tel un; eu am tableta Lenovo A1 si sunt multumita de eahappy

| Alex299 a răspuns:

Eu ți-as sugera Samsung galaxy chat deoarece are un prieten și vreau să-mi iau și eu și am auzit păreri bune despre el iar tableta ți-aș recomanda Allview Alldro 3 Conect o am de 3 luni și ma ințeleg foarte bine cu ea, aplicațiile îi merg repede iar conexiunea la internet se face foarte repede Funda?