| catalin234125123 a întrebat:

Sal TPU
Vraeu un sfat
Ce sa aleg dintre
Samsung galaxy chat B5330
Samsung galaxy mini 2
Samsung galaxy mini
Samsung galaxy gio
Samsung S5360 Galaxy Y
Samsung S6102 Galaxy Y Duos Dual Sim
Ce telefon imi sugerati dintre acestea?

Si ce tablete imi sugerati dintre
Nexus 7
Allvew alldro 3 speed duo
Evolio aria
Vonino Spirit S
Serioux GoTab S9706
Samsung galaxy tab 2 7" Inci
E-BODA Impresspeed Supreme X200 IPS
Allview Alldro 3 Conect
Lenovo IdeaTab A2107
Allview TX1 Quasar IPS
Vonino Primus 94HD
Ce tableta imi sugerati si ce telefon dau funda. Daca argumentati si de ce imi sugerati. eu sincer as prefera galaxy mini 2 si Nexus 7

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bogdy997 a răspuns:

Eu am galaxy y duos si sunt foarte multumit de el. Inafara faptului ca ai memorie interna numa 170 mb(eu mi l-am root-alit) si ca nu are blitz...e foarte bun in raport calitate pret. La tableta ti-as recomanda tot Nexus, din cauza ca, in restul tabletelor, in afara de Lenovo nu am incredere prea mare in nici o companie ca face o tableta cu adevarat pe masura lui Nexus la un pret rezonabil.