| catalin234125123 a întrebat:

Sal TPU

Vraeu un sfat

Ce sa aleg dintre

Samsung galaxy chat B5330

Samsung galaxy mini 2

Samsung galaxy mini

Samsung galaxy gio

Samsung S5360 Galaxy Y

Samsung S6102 Galaxy Y Duos Dual Sim

Ce telefon imi sugerati dintre acestea?

Si ce tablete imi sugerati dintre

Nexus 7

Allvew alldro 3 speed duo

Evolio aria

Vonino Spirit S

Serioux GoTab S9706

Samsung galaxy tab 2 7" Inci

E-BODA Impresspeed Supreme X200 IPS

Allview Alldro 3 Conect

Lenovo IdeaTab A2107

Allview TX1 Quasar IPS

Vonino Primus 94HD
Ce tableta imi sugerati si ce telefon dau funda. Daca argumentati si de ce imi sugerati. eu sincer as prefera galaxy mini 2 si Nexus 7

4 răspunsuri:
| victor73 a răspuns:

Dual sim si tableta Nexus 7

| Theodora292001 a răspuns:

Telefon eu ti-as sugera Y dual sim, are o prietena, merge spirt, are gps, android, face poze super si ca tableta o evolio este foarte buna, perfecta pentru. daca ai bani putini si vreo o tableta super bunaaaaaa. merge supppeeerrr. are de toateeeee.

| vladutzDx a răspuns:

Samsung galaxy mini 2 pentru ca are un procesor destul de bun si la tablta cea mai buna si la un pret foarte bun Allview tx1 quasar

| Osman_Andrei_1995 a răspuns:

Samsung galaxi mini 2 este un telefon foarte bun