| yoyoalecs a întrebat:

Sal TPU. Vreau sa-mi fac un chat ca cel de pe idurimessenger .net.Imi puteti sp cum si de unde.si eventual sami specificat daca e facut de la zero, ma refer la html, java, sau e facut pe vreun site... tip xat.mersi...FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Thornado a răspuns:

Ala e un script sigur.
Il poti face si de la 0 in flash dar e mult de munca. Orice site are elemente html (statice) + elemente dinamice (jaca script, flash, php, ajax etc).

| yoyoalecs explică (pentru Thornado):

Pai si eu cum il pot face.in afara de prima varianta, de a o lua de la o?

| yoyoalecs explică (pentru Thornado):

Pai si eu cum pot face inainte de a o lua de la 0?