| Anonymus3000 a întrebat:

Vreau si eu un aparat care masoara distanta parcursa cand ai aparatul la tine ( in pasi sau metri) sau un program pentru telefon cu asa ceva caci un prieten are asa ceva. De unde as putea lua pentru telefon (nokia2700) sau de unde as gasi un aparat si cam cat ar costa

1 răspuns:
| Nestle a răspuns:

Din cate stiu, era disponibila o astfel de aplicatie pe Android Market ce se folosea de GPS sa calculeze distanta parcursa, bine inteles, iti trebuie un telefon cu Android.