| pawlyk a întrebat:

Sal.vreau eu program prin care sa schimb versurile unei melodii si dupa sa cante cum am pus eu.(melodia e in pc). funda garantat

Răspuns Câştigător
| Rochelle a răspuns:

Nu exista asa ceva! trebuie sa gasesti un negativ [ varianta karaoke] si sa inregistrezi cu propiile versuri happy

| pawlyk explică (pentru Rochelle):

Si cum pun versurile la negativ? siti dau funda

| Rochelle a răspuns (pentru pawlyk):

Platesti pe cineva sa ti le cante. Si inregistrezi [ pe aman2 in acelasi timp ] daca ai Mac foloseste Garageband, daca nu cauta alt program performant de inregistrat

3 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Nu exista asa ceva