| viola16 a întrebat:

Sal.Vreau sa imi cumpar o tableta dar nu stiu ce marca ar fi mai potrivita.O cumpar mai mult pentru filme si internet.

Am mai auzit de la anumite persoane ca trebuie sa ai nu stiu ce aplicatie instalata ca sa vezi filme si seriale online.Este adevarat?

Buget 1600 lei.
Sa mearga destul de usor.

Răspuns Câştigător
| VlogDinMers a răspuns:

Tableta Alldro Speed DUO de la Allview presupun ca iti va satisface nevoile doarece reda Full HD filmele dorite si ruleaza destul de usor doarece are procesor Dual-Core de 1.5 Ghz. Poti sa iti stochezi filmele dorite pe tableta sau sa le urmaresti online daca ai o buna conexiune la Wi-Fi + ca dat fiind bugetul tau de 1600 lei iti va ramane bani sa iti iei si un card de 32 Gb ca sa stochezi ce ai nevoie! Craciun Fericit :*