| Dainel a întrebat:

Cit de bun este leptopul meu dupa urmatoarele caracteristici?:
Intel Core i3 M370 2.4gh
placa video nVIDIA geforce gt 520m
2gb ram
multumesc

5 răspunsuri:
| luky63 a răspuns:

Depinde la ce il folosesti. Este foarte bun pentru un laptop.

| relian a răspuns:

Cit de bun este in comparatie cu ce? Daca compari tot ce exista ai putea sa spui ca este deja de domeniul trecutului, adica este foarte slab.Aici se incadreaza laptopul tau luat la tot ce exista la ora asta pe piata.

| Dainel explică (pentru relian):

Omule nu in comparatie cu astea noi pe care dai bani cit pentru o masina

Răspuns utilizator avertizat
| frostnight36 a răspuns:

Nu este cine stie ce as putea sa-mi cumpar un laptop la fel de bun si cu 8-9 milioane, la prima mana