| unbray a întrebat:

Sall all spuneti-mi si mie de unde pot descarca un cod care contine wall pentru counter-strike source dar sa functioneze si pe steam ca am nevoie sa-i dau la un preten pentru ca a ma ajuta cu ceva va rog spuneti-mi

5 răspunsuri:
| usy313 a răspuns:

Nu cred ca poti avea cod daca ai steam. ti se va bana steamul

| sNk17 a răspuns:

Nu poti baga cod daca ai steam. E ca si cum ai fi admin si joci cu cod o sa ti se dea remove admin de catre owner.asa se va intampla si cu steamul. nu ai cum. daca consideri ca te-am ajutat cumva plzz Funda!

| simplu94 a răspuns:

Steam_wall_v2_8_rar
mie imi merge tongue big grin

| simplu94 a răspuns:

Steam_wall_v2_8_rar
sper sa iti fie de folos mie imi merge si pe steam big grin

| corina_9692 a răspuns:

P gama larga de coduri pentru counter strike (aim, wall, norecoil, etc) posti descarca de aici: http://www.cs-gothic.ro/......rzise.html - functioneaza inclusiv pe steam!