| XtReMee a întrebat:

Sall all sunt abonat la rdscs iar nu-mi merge netul adiak cand bag cablul nu mi se aprind cele doua leduri de la pc mi-am luat alta placa de retea si tot asa pe laptop imi merge wirells su semnal 100% adica ia de pe rdscs de pe cablul da dc nu mere in pc sau pe el cand bag cablul pe cablu este net ca altfel nu miar gasi wirelsul semnal 100%

2 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Eu zic ca daca nu rezolvi nimic sa iti schimbi ISP...Auzisem de mai multe plangeri din partea celor de la rdscs.
Ceva oferte gasesti pe
www.internet4g.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tel la rds!