| adrianboss2011 a întrebat:

Sall, am browseru google chrome, ziceti-mi cum fac sa nu mai imi caute automat eu scriu o litra siel cauta eu vreau sa scriu ce imi trebuie si pe urma sa dau search singur. FUnda

6 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Ai nev de acc pe google

| Darkmind a răspuns:

Nu inteleg la ce va deranjeaza scrie ce vrei tu si iti apare automat nu te incurca cu nimic pe mine unu ma ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e pe toate browserele. Uneori asa functioneaza Google(Instant)
Il poti dezactiva de la Optiuni(icon-ul cu motoras) -->Setari de cautare-->Nu doresc sa utilizez Google Instant

| MicroCip a răspuns:

Asta e de la google chroome asta se intampla daca ai windows 7 ultimate sau downloadeaza alt google chroome

| PoissonXD a răspuns:

Pai scrii tot site'ul prima oara sus. De ex : Vrei sa cauti youtube scrii youtube.com dai search si iti va aparea direct pagina de youtube apoi scrii decat litera y si dai enter direct. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| bogdy192 a răspuns:

Apesi acolo pe cheie (meniu) alegi obtiuni si din meniu mergi jos scrie cautati si debifezi Activaţi Instant pentru o căutare şi o navigare mai rapide