| Bendes a întrebat:

Sall am dela internet adica de la UPC cand m-i-am tras clablu de net m-iau dat un modem din acela motorla (scuzati nu vreau sa fac reclama) o porcarie si vreau sa-l schimb(modemul il am de muult si l-am cam neglijat marog) daca il schimb il pot schimba am 100 mgps Modemul imi arata ca netul nu mai e nu am semnal dar calculatorul functioneaza intra pe google etc si face figuri din astea modemu! FUnda!

1 răspuns:
| sNukki a răspuns:

Nu ştiu dacă gaseşti pe piaţa modem EchoLife HG520b... dar eu acest tip de modem si poate fi folosit si ca router Wi-Fi big grin