| nicusor222 a întrebat:

Sall. Am la PC o placa video GDDR2 de 512 MB si vreau sa stiu daca pot sa pun o placa video DDR3 sau cu "G" in fata.winking Vreau sa-mi cumpar o placa video si am vazut ca nu prea mai exista GDDR2 si au invadat GDDR3-ul si 5-ul. Ce imi recomandati si mie si daca puteti sa-mi explicati ce reprezinta "G"-ul din fata si daca conteaza cu ceva. happy

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Nu o sa fie nici o problema. Au invadat piata 3 si 5 deoarece: 2