| Staicu_David_1990 a întrebat:

Sall,am o intrebare.Sunt complet exasperat, nu mai stiu ce sa fac.Am win 8 am descarcat o teme de Mac OS X care cica "era compatibila",si acum imi apare tot display-ul negru,deschid unele aplicatii de la Task Manager(care il descid cu ctrl+alt+delete)dar doar unele de exemplu computer,control panel, s.a.(in general cele de setari)nu pot sa le deschid.Ma ajutati va rog, aaa si nu am nici CD de reformatare. FUNDA

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Dezinstalează acea temă și normal ar fi să scapi de probleme. Dacă nu funcționează, reinstalează Windows.

| Staicu_David_1990 explică (pentru valentingb):

Am dezinstalato dar tot nimic, nu imi ramane decat sa reinstalez windows-ul

| valentingb a răspuns (pentru Staicu_David_1990):

Si eu ce-am spus? laughing. Lasa, se mai intampla, am patit si eu cu o tema de Fedora Linux.