| teodora6 a întrebat:

am o intrebare! de ce nu pot sa intru pe adresa de e-mail? imi spune :,, Yahoo messenger troubleshooter We can't sign you in to Yahoo! Messenger. There might be a problem with your Internet cpnnection. Make sure your computer is connected to the internet. click troubleshoot to begin a series of tests to try diagnose the connection problem." Am dat click pe Troubleshoot dar nu se intampla nimic. daca intru de pe alta adresa de e-mail, aceea se deschide! ma puteti ajuta va rog? happy happy

4 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Verifica-ti conexiunea la internet. Sau programul are o problema, strge-l si instaleaza-l iar.

| firstboy a răspuns:

Asigura-te ca pc-ul este conectat la internet, deoarece yahoo nu a reusit sa faca logarea din cauza faptului ca nu a reusit sa se conecteze la internet.

| iRobby a răspuns:

Trebuie sa intri pe acest site:
http://ro.yahoo.com/

Te loghezi o data, apoi incerci sa intri in Yahoo! Messenger, si ar trebui sa-ti mearga. Sau, daca tot nu merge, trebuie sa scrie pe undeva "I can't acces my Yahoo! Messenger account", cauta si da-i click pe el. Dupa aia, urmeaza toti pasii cu atentie.

| Latcu_Domnosie_1952 a răspuns:

Latcudomnosie1@yahoo.com