| alphaboss a întrebat:

Sall am o problema cu adblock nu prea imi sterge reclamele chiar si depe youtube si am dezinstalat/instalt chromu si ad block de cateva ori am bagat si ad bloc plus dar degeaba care sa fie problema

Răspuns Câştigător
| Lykan a răspuns:

Idea e ca adblock nu sterge reclamele ci le blocheaza tie daca inca iti apar imaginile reclamelor inseamna ca nu functioneaza dar daca reclamele sunt in alb inseamna ca functioneaza

| alphaboss explică (pentru Lykan):

Apr asa cu alb dar daca le dau x pagina resectiva isi da refresh si apar la loc

7 răspunsuri:
| Lykan a răspuns:

Si eu am aceeasi problema pe youtube si pe alte site-uri dar acum mi-am cumparat un calculator nou iar pe acesta nu-mi apare doar pe vechiul se intampla asta ideea este ca adblock nu poate sterge reclamele acelea ci doar neutraliza trebuie sa ne obisnuim cu ele oricat de neplacute ar fi

| alphaboss explică (pentru Lykan):

Eu am un laptop vai mam lui e bun dar nu prea mai e sti ce zic il am de ceva tipm o fi din cauza lui!?

| Lykan a răspuns:

Sincer nu stiu sigur dar e destul de probail ca asta sa fie problema

| alphaboss explică (pentru Lykan):

Mdaa oricum mersi pentru raspunsuri

| Lykan a răspuns:

N-ai pentru ce imi pare rau ca nu te-am putut ajuta mai mult

| FkThRz a răspuns:

Dai click dreapta pe reclama si dai Block with AdBlock. Inseamna ca au depasit nivelul acestui program si au gasit o chichita sa intre in site. Trebuie doar sa alegi un nivel mai puternic de aparare.